Kurumsal TV

Aktüel, etkili haber ve bilgi içerikleriyle hedef kitlenizi bilgilendirip; lobiler, ofisler, ortak alanlar, mola alanları gibi kişi trafiğinin yoğun olabildiği bölgelerde algılanan bekleme süresini azaltabilirsiniz. Çalışanlarınızın gün boyu çeşitli bilgi yayınlarıyla kurumsal haberleşme ağının içinde olmasını sağlamanın yanı sıra, özel gün, terfi gibi yayınlarla iç iletişimi sıcak tutabilirsiniz. Ziyaretçilerinizin bekleme alanlarında yayınlayacağınız kaliteli içeriklerle kaliteli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Tüm bu iyi etkileri size sunacağımız  haberler, hava tahminleri, spor ve gerçek zamanlı finansal piyasalar gibi online bilgilerle sağlayabilirsiniz.

Birden çok içerik kategorisi başlığı arasından seçim yapabilirsiniz ve sizin için en uygun kurumsal yayını oluşturabiliriz.

Satış Noktası TV

Yemek siparişlerimizde alışkanlıklarımızın dışına çıkmayı çok istemeyiz. Özellikle fast food restoranlarında siparişi vermek-ödemek-tüketmek döngüsü hızlı gerçekleştiğinden markanın yeni ürünlerine göz atmak, onları tanımak ve denemek risk gibi gelir. Bu sektörde iletişimin dijitalleşmesi ürün yelpazesinin müşteriye daha verimli aktarılmasını sağlar. Posterlerden oluşan ürün listeleri yerine dijital ekranlarda hareketli ürün tanıtımlarının yapılması, promosyonların sunulması, detayları ve fiyatları hızlı güncellemek, akılda kalır biçimde görselleştirmek ve sunmak satın alma kararı oluşturmada ve tanıtımlarda pozitif etkiye sahiptir. Mali açıdan kendini amorti eden bu sistemde birçok operasyonel detaydan sıyrılmanın yanında pozitif müşteri dönüşlerini farkedeceksiniz.

Ağırlama TV

Bir kurum içerisinde çalışan personelden, kurumdan hizmet alan bireylere kadar herkese ulaşan bir iletişim dönüşümü başlatmaya ne dersiniz? Kurum içi yayınlarla iç iletişimi yükseltir, güncel bilgiyi her noktaya taşır ve personelinizin önemli günlerine özel yayınlarla atmosferi güçlendirirken misafirlerinizi verimli ağırlama şansına sahip olur, onları bilgilendirir ve hizmet kalitenizi yükseltirsiniz.

FMCG Mağazalar

FMCG mağazaları genellikle süpermarketler, marketler, bakkallar, zincir mağazalar veya online perakende satış platformları şeklinde olabilir. Bu mağazalar genellikle geniş bir ürün yelpazesi sunar ve tüketicilerin günlük ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi sunar.

Perakende sektöründe her geçen gün kar arttırmanın yeni yöntemleri keşfedilmekte. pazarlama dijitalleştiğinde çok daha kısa zaman dilimlerinde çok daha büyük bir kitleye ulaştığınızı görebiliyorsunuz.

Hedef kitleniz doğru içerikle, doğru zamanda, doğru yerde buluşmalıdır

Dsfeed’in size sağlayacağı doğru konumlandırma, doğru zamanlama ve yayın stratejisiyle müşteri potansiyelini gözlemleyebilecek, dikkatlerinizi ürünlerinize yönlendirebilecek ve kitlenizin satın alma kararlarını pozitif yönde etkileyeceksiniz. Bu süreç sizi satış hedeflerinize ulaştıracak.